Iespējamie maršruti...

Viesu vēlmes un mūsu iespējas ir jāsaskaņo pirms paredzētās atpūtas, lai izsapņotais ceļojums no Apvāršņa uz Apvārsni iegultos jauko Atmiņu failā! It sevišķi tas attiecas uz tālākiem izbraucieniem jūrā, kur labsajūtas faktori var būt neatkarīgi no mums. Mierīgai atpūtai uz ūdens, kā arī kādu sev nozīmīgu pasākumu atzīmēšanai rekomendēja, izbraucienus pa Ventu. Nedaudz ekstrēmāks izaicinājums varētu būt izbrauciens jūrā uz Staldzenes vai Jūrkalnes pusi. Dullajiem Daukām saistoši varētu būt tālāki ceļojumi līdz Kolkai... Pāvilostai... vai igauņu salām... tomēr savas vēlmes un varēšanu jāizvērtē visupirms jums pašiem... un tad jāsaskaņo ar mums! Mēs būsim gatavi Jūsu izvēlētajam Piedzīvojumam, ja vien tas neradīs riskus Jūsu pašu drošībai!  


Plānotais stundas izbrauciens pa Ventu

Plānotais 1 stundas izbrauciens sākas no pilsētas Promenādes Tirgus un Ostas ielu krustojumā un turpinās cauri aktīvajai ostas zonai, zem 3 Ventas tiltiem, garām Krievlauku vasarnīcam, Dokupes ietekai Ventā, Gāliņciema guļamrajonam un Ventas peldvietai līdz Dampeļu airēšanas bāzei, kur kuģītis apgriežas un dodas atpakaļ pa to pašu maršrutu.

Maršruts pa Ventu

Pasūtījumu maršruti pa Ventu sākas no Ventspils Jahtu ostas un turpinās augšup pa Ventas upi garām vasarnīcu kooperatīviem, Vārvei, Piltenei līdz pat Zlēku tiltam, kurš ir maksimāli tālākais apgūtais punkts. Teorētiski būtu iespējams aizkuģot līdz Kuldīgai, bet pie augsta ūdens līmeņa upē. Ceļš līdz Zlēku tiltam un atpakaļ ilgs ap 10 stundām, un tas plānojams 2 dienām. Iespējami dažādi attāluma vai laika varianti, iepriekš vienojoties ar Kapteini. Kā iespējamo nakšņošanas vietu piedāvājam blakus kempingam "Ventaskrasti".

Maršruts pa Ziemeļkurzemes piekrasti

Pasūtījumu maršruti pa Irbes šaurumu sākas no Ventspils Jahtu ostas un turpinās gar piekrasti ziemeļaustrumu  virzienā garām Staldzenes stāvkrastam, Ovišu ragam un tālāk, pēc ceļotāju vēlmēm, apkārt Kolkas bākai, līdz pat Melnsila kempingam, pie kura varētu būt nakšņošanas vieta. No Melnsila nākamajā dienā iespējams doties uz Ruhnu salu, vai atpakaļ uz Ventspili. Kuģojums no Ventspils līdz Melnsilam varētu ilgt ap 8 stundām, bet no Melnsila līdz Ruhnu salai ap 3 stundām. Ceļš atpakaļ no Ruhnu uz Ventspili ilgs ap 10 stundām. Šādiem izbraucieniem iespējami dažādi garuma un ilguma varianti, par kuriem iepriekš jāvienojas ar Kapteini.

Maršruts pa Baltijas jūru līdz Pāvilostai

Pasūtījumu maršruts pa Baltijas jūras piekrasti sākas no Ventspils Jahtu ostas un turpinās gar piekrasti dienvidrietumu virzienā garām Centrālajai pilsētas pludmalei, Užavai, Jūrkalnes stāvkrastam līdz pat zvejnieku ciematam Pāvilostai, kur varētu būt nakšņošana. Kuģojums līdz Pāvilostai aizņemtu ap 6 stundām vienā virzienā un tikpat atpakaļ nākamajā dienā.

IK HippoCampus DB * +371 27128850 * relax@hippocampus.lv * Adrese: Bērzu iela 53 - 3, Ventspils, Latvija, LV3601 * www.hippocampus.lv

 .