Piedāvājumu cenas

1 stundas brauciens izmaksās  EUR 35.00, divu stundu izbrauciens - EUR 60.00 no grupas, neatkarīgi no cilvēku skaita. Par 3 un vairāk stundu braucienu nāksies šķirties no EUR 25.00 stundā. Tiem, kuri vēlēsies doties tūrēs ilgāk par 12 stundām, tiks piemērota 15% atlaide, bet ja ilgāk par 24 stundām - 25% atlaide. Par šādiem tālākiem izbraucieniem visi jautājumi, ieskaitot finansiālos, ir aprunājami ar kuģīša Kapteini pirms pasākuma. Par kuģīša inventāra nomu aktīvajām izklaidēm (airēšanai, niršanai u.c.) papildus maksa EUR 5.00 stundā (minimālā maksa - par vienu stundu). Uz kuģīša par atsevišķu samaksu iespējams baudīt vīnu, alu, kafiju, tēju vai kādu atspirdzinošu dzērienu. Varam piedāvāt arī uzkodas jūsu pasākumiem, par izmaksām vienojoties atsevišķi. Par trauku, galda piederumu, galda spēļu lietošanu papildus maksa netiek prasīta... Praktiskās nodarbības un vadīšanas eksāmenu kārtošana tiem, kuri mācās atpūtas kuģu vadītāju kursos - EUR 15.00 stundā no personas.

Naudas lietās gan esam konservatīvi un pieturamies pie atziņas, ka naudu nepieciešams pačubināt ar rociņām, tādēļ norēķini tikai skaidrā naudā un uz vietas! Iepriekš atvainojamies, ja kādam tas sagādās neērtības!

Ceram un ticam, ka mūsu šīs sezonas atpūtas cenas Jūs iepriecinās un pamudinās vēl vairāk laika veltīt Sev... un Savējiem!

IK HippoCampus DB * +371 27128850 * hippocampus-db@post.com * Adrese: Bērzu iela 53 - 3, Ventspils, Latvija, LV3601 * www.hippocampus.lv

 .