Piedāvājumu cenas

Grupai līdz 10 personām, stundas labsajūta uz ūdens izmaksās  EUR 40. Trīs un vairāk stundu izbraucieniem piemērojam 15% atlaide. Tiem, kuri vēlēsies doties tūrēs ilgāk par 12 stundām - 25% atlaide. Atpūtas vēlmes un nosacījumi ir aprunājami ar kuģīša Kapteini pirms pasākuma. Organizēto tematisko pasākumu cena - EUR 20 no personas. Cenā iekļauti arī atspirdzinājumi un uzkodas. Par kuģīša inventāra nomu aktīvajām izklaidēm (airēšanai, niršanai u.c.) papildus maksa EUR 7 stundā (minimālā maksa - par vienu stundu). Uz kuģīša iespējams baudīt Kurzemē ražotu vietējo ogu vīnu no Z/S "Smilškalni" (EUR 3 /150 ml), Užavas alu (EUR 3 /330 ml), kafiju, tēju vai kādu atspirdzinošu dzērienu (EUR 2). Sadarbībā ar kafejnīcu "Ventiņkrogs" piedāvājam uzkodas jūsu labsajūtai. Piedāvājam 3 dažādus uzkodu komplektus - gaļas un dārzeņu, zivju un siera, kanapē maizīšu un augļu. Viens no komplektiem 10 personām, pēc Jūsu izvēles, izmaksās EUR 25. Uzkodas jāpasūta vismaz 2 dienas pirms plānotās izklaides, un tās tiek piegādātas svaigas tieši pirms jūsu ierašanās. Par trauku, galda piederumu, galda spēļu lietošanu papildus maksa netiek prasīta... Iespējams izbaudīt mītiem apvētīto kaļjana jeb ūdenspīpes pīpēšanu - viens pīpes cikls EUR 7. Par atsevišķu samaksu (EUR 50), iepriekš vienojoties ar Kapteini, iespējams dzīvās mūzikas (saksofons, ģitāra) pavadījums atpūtai uz kuģīša. Sadarbībā ar Usmas jahtklubu organizējam praktiskās nodarbības un vadīšanas eksāmenu kārtošanu tiem, kuri mācās motorjahtu vadītāju kursos - EUR 25 stundā no personas.

Pie mums iespējams norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar populārākajām maksājumu kartēm!

Ceram un ticam, ka mūsu šīs sezonas atpūtas cenas Jūs iepriecinās un pamudinās vēl vairāk laika veltīt Sev... un Savējiem!

IK HippoCampus DB * +371 27128850 * relax@hippocampus.lv * Adrese: Bērzu iela 53 - 3, Ventspils, Latvija, LV3601 * www.hippocampus.lv

 .