Piedāvājumu cenas

Grupai no 5 līdz 10 personām, stundas labsajūta uz ūdens izmaksās  EUR 35.00, divu stundu - EUR 60.00 no grupas. Par 3 un vairāk stundu atpūtu nāksies šķirties no EUR 25.00 stundā. Ja vēlēsieties pabūt intīmākā gaisotnē, pulciņā līdz 5 cilvēkiem, tas izmaksās lētāk - EUR 25.00 stundā, neatkarīgi no brauciena ilguma. Tiem, kuri vēlēsies doties tūrēs ilgāk par 12 stundām, tiks piemērota 20% atlaide. Atpūtas vēlmes un nosacījumi ir aprunājami ar kuģīša Kapteini pirms pasākuma. Organizēto tematisko pasākumu cena - EUR 20.00 no personas. Cenā iekļauti arī atspirdzinājumi un uzkodas. par vīnu gan nāksies piemaksāt... Par kuģīša inventāra nomu aktīvajām izklaidēm (airēšanai, niršanai u.c.) papildus maksa EUR 7.00 stundā (minimālā maksa - par vienu stundu). Uz kuģīša iespējams baudīt Kurzemē ražotu vietējo ogu vīnu no "Smilškalniem" (EUR 2,00/150 ml), Užavas Ziemeļu tumšo alu (EUR 2,00/330 ml), kafiju, tēju vai kādu atspirdzinošu dzērienu. Sadarbībā ar kafejnīcu "Ventiņkrogs" piedāvājam uzkodas jūsu labsajūtai. Piedāvājam 3 dažādus uzkodu komplektus - gaļas un dārzeņu, zivju un siera, kanapē maizīšu un augļu. Viens no komplektiem 10 personām, pēc Jūsu izvēles, izmaksās EUR 30.00. Uzkodas jāpasūta vismaz 2 dienas pirms plānotās izklaides, un tās tiek piegādātas svaigas neilgi pirms Viesu ierašanās. Par trauku, galda piederumu, galda spēļu lietošanu papildus maksa netiek prasīta... Iespējams izbaudīt mītiem apvētīto kaljana jeb ūdenspīpes pīpēšanu - viena pīpe EUR 7. Par atsevišķu samaksu, iepriekš vienojoties ar Kapteini, iespējams dzīvās mūzikas (saksofons, ģitāra) pavadījums atpūtai uz kuģīša. Sadarbībā ar Usmas jahtklubu organizējam praktiskās nodarbības un vadīšanas eksāmenu kārtošanu tiem, kuri mācās motorjahtu vadītāju kursos - EUR 25.00 stundā no personas.

Norēķināties iespējams arī ar maksājumu kartēm!

Ceram un ticam, ka mūsu šīs sezonas atpūtas cenas Jūs iepriecinās un pamudinās vēl vairāk laika veltīt Sev... un Savējiem!

IK HippoCampus DB * +371 27128850 * relax@hippocampus.lv * Adrese: Bērzu iela 53 - 3, Ventspils, Latvija, LV3601 * www.hippocampus.lv

 .